Safranbolu 6°C

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI KÖSE’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

11 April 2019, Thursday

Meclis Başkanımız Cengiz Ünal, Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Sami Acar, Yönetim Kurulu Baskan Yardımcımız İsmail Hayri Boyacı, Yönetim Kurulu Üyelerimizden M.Osman İyigüngör, Eyüp Öztürk ve Meclis Başkan Yardımcısı Ahmet Savaş Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'yi makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Acar, Hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulunmak üzere ziyarete geldiklerini ifade ederken, "Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunduk. İnşallah hep birlikte Safranbolu için güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum" dedi.

Meclis Başkanımız Cengiz Ünal " Safranbolu gibi ülkemiz açısından çok önemli bir yere sahip olun ilçemizde Belediye Başkanlığına seçilen Elif Hanımı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak Safranbolu'yu ileriye götürecek her türlü projenin içinde olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim"dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Köse ise; " Safranbolu bir misal şehir olmasının yanı sıra geçmişten bizlere emaneti olan bir kent. Bizlere düşen, bu güzel ve dünya için önemli şehri gelecek kuşaklara en güzel şekilde bırakmak, hatta çok daha ileri seviyelere ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız. İnşallah bunu da başaracak güçteyiz. Ben nazik ziyaretlerinden dolayı bir kez daha Ticaret ve Sanayi Odamızın değerli Başkanı, Meclis Başkanı ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum" dedi.